Współpraca sponsorska z Ludwig Czekolada

Stowarzyszenie Klub Sportowy Orzeł Wałcz z dumą pragnie poinformować, że od dnia 9 maja 2019 r. zawiązana została współpraca sponsorska z firmą LUDWIG CZEKOLADA SP. Z.O.O.

„Ludwig Czekolada sp. z o.o. to część jednego z największych niemieckich producentów wyrobów czekoladowych – Ludwig Schokolade GmbH. Firma, działając w ramach koncernu Krüger Group jest znanym na całym świecie producentem artykułów czekoladowych. W portfolio produktów firmy znajdują się tak znane marki, jak: Schogetten, Fritt, Trumpf, Mauxion oraz wiele innych.

Ludwig Czekolada sp. z o.o. (dawniej: „Trumpf Mauxion Chocolates sp. z o.o.”) funkcjonuje w ramach grupy Krüger od połowy 2007 roku. Firma Ludwig Czekolada sp. z o.o. posiada obecnie dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Skoczowie oraz Tucznie spełniające wysokie standardy jakości: IFS, BRC. Dzięki posiadaniu kilku niezależnych linii produkcyjnych jesteśmy w stanie wytwarzać czekolady, praliny czekoladowe oraz owocowe gumy rozpuszczalne w wielu wariantach wagowych oraz niemal nieorganicznej liczbie wariantów smakowych. Głównym filarem działalności jest sprzedaż na rynku polskim najwyższej jakości wyrobów czekoladowych wytwarzanych w fabrykach własnych oraz produktów z portfolio koncernu Ludwig Schokolade.”

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy na stronie ludwig.com.pl oraz odwiedzenia sklepiku przyzakładowego w Tucznie, znajdującego się przy ulicy ul. Kaszubskiej 2 (czynne po – pt w godz., 9:30 - 15:00).