Rocznik 2006 i młodsi na turnieju BAŁTYK CUP 2019

W dniach 1-5 maja 2019 w miejscowościach Rewal oraz Pobierowo na kilku boiskach odbył się ogólnopolski turniej piłki nożnej BAŁTYK CUP 2019. W turnieju wzięła udział drużyna KS "Orzeł" Wałcz rocznik 2006 i młodsi.

W pierwszym dniu turnieju nasza drużyna odniosła dwa zwycięstwa, raz zremisowała a dwa razy poniosła porażkę.
W następnym dniu rozgrywek młodym adeptom Orła poszło znacznie lepiej, gdyż udało się wygrać cztery mecze i tylko raz przegrać z zespołem MKP "Kotwica" Kołobrzeg (1:2). Trzeciego dnia turnieju, w meczach finałowych naszą ekipę dopadł kryzys i po trzech przegranych meczachz zespołami: "Białe Orły" Warszawa, "Górnik" Wałbrzych oraz "FIAMP" Iskra Wymiarki i w końcowej tabeli wałeckie "Orły" zajęli 8 miejsce.

Drużyna KS "Orzeł" Wałcz wystąpiła w składzie:

Łukasz Skwarna, Wiktor Sosnowski, Jakub Moskwa, Maciej Dziekański, Kewin Czubek, Bartłomiej Krawczyk, Wiktor Owczarek, Miłosz Owczarek, Dawid Żużewicz, Szymon Bińczyk, Oskar Głowacki, Filip Kulikowski, Sebastian Wilczura, Mikołaj Raczyński, Jakub Jankowiak oraz kierownik drużyny Kacper Zwierzyński i trener Piotr Dziekański.

Cała drużyna i trener pragnie podziękować: Gminie Miejskiej Wałcz, Gminie Wiejskiej Wałcz, Starostwu Powiatowemu w Wałczu, Sponsorom oraz Rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej.