turniej im. Stanisława Figasa w Koszalinie

W dniu 06.02.2019 w Koszalinie odbyły się półfinały turnieju im. Stanisława Figasa, w którym udział wzięła drużyna KS "Orzeł" Wałcz II. Po zwycięstwach w meczach z "Pionierem"95 Borne Sulinowo (1:0) i z MKP "Kotwica" Kołobrzeg II (3:0), nadszedł bezpośredni mecz o zwycięstwo w turnieju z drużyną "Pomorzanin" Sławoborze. Był to ciekawy, zacięty pojedynek, który nasi zawodnicy niestety przegrali 2:3 i ostatecznie zajęli II miejsce w turnieju. Do turnieju finałowego awansowali tylko zwycięzcy ze Sławoborza.

Drużynę KS" Orzeł" Wałcz reprezentowali:

Kewin Czubek (kapitan), Jakub Moskwa, Maciej Dziekański, Igor Panek, Bartosz Krawczyk, Miłosz Owczarek, Wiktor Owczarek, Dagmara Stępień oraz bramkarze Łukasz Skwarna i Wiktor Sosnowski.

Zarząd, trener i zawodnicy dziękują za pomoc w organizacji wyjazdu na Turniej: Gminie Miejskiej Wałcz, Gminie Wiejskiej Wałcz, Starostwu Powiatowemu w Wałczu oraz Rodzicom.