Halowy turniej piłki nożnej z okazji rocznicy wyzwolenia miasta Wałcz

W dniu 10.02.2019, w hali SP 5 w Wałczu odbył się halowy turniej piłki nożnej z okazji rocznicy wyzwolenia miasta Wałcz. W turnieju wzięło udział 7 zespołów: AP 2012 MKS Debrzno, „Polonia” Jastrowie, „Iskra” Szydłowo, „Korona” Człopa, „Pionier” 95 Borne Sulinowo oraz dwa zespoły KS "Orzeł" Wałcz. Przybyłe drużyny przywitał prezes wałeckiego Orła Dariusz Baran. Rywalizację w systemie każdy z każdym (raz po 12 minut) rozpoczęły dwie drużyny KS "Orzeł" Wałcz. Wszystkie mecze (a było ich 21) sędziował Zbigniew Marynka, opiekę przedmedyczną sprawował Dariusz Skrętowicz, a biuro turnieju bardzo sprawnie poprowadził Maciej Tołłoczko.

W czasie trwania turnieju przybył prezes Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Maciejasz. Rywalizację wygrał zespół "Iskry" Szydłowo, przed "Polonią" Jastrowie. Trzecie miejsce zajęła drużyna AP 2012 MKS Debrzno. Każda drużyna otrzymała puchar oraz z każdego zespołu wybrano najlepszego zawodnika, który otrzymał statuetkę oraz nagrodę.

Zarząd klubu, trener i zawodnicy KS" Orzeł" Wałcz pragną podziękować Gminie Miejskiej Wałcz, Starostwu Powiatowemu w Wałczu, Dyrekcji SP nr 5 w Wałczu, panu prezesowi KOZPN Grzegorzowi Maciejaszowi za pomoc w organizacji turnieju i ufundowanie pucharów, statuetek oraz nagród.
Pragniemy podziękować również rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.