Młode Orły na obozie w Tatrach

W dniach 13 - 19 sierpnia młodzi piłkarze Orła wzięli udział w obozie zorganizowanym w Tatrach. Bazą młodych adeptów był ośrodek w Poroninie.

Program obozu przewidywał m.in.:
Dzień I (13.08.2019)
przyjazd (po drodze przystanek w Krakowie - zwiedzanie Wawelu) i zakwaterowanie, obiadokolacja, później spacer i aklimatyzacja
Dzień II (14.08.2019)
rozruch, śniadanie, trening (doskonalenie techniki) na boisku piłkarskim, obiad, zajęcia na
basenie, kolacja, czas wolny (gry i zabawy)
Dzień III (15.08.2019)
rozruch, śniadanie, mecz kontrolny z UKS AP START Jastrowie (kat. młodzik), obiad, rozbieganie
w terenie, kolacja, spotkanie/prelekcja w izbie pamięci
Dzień IV (16.08.2019)
rozruch, śniadanie, zwiedzanie Zakopanego (Krupówki, Skocznia Narciarska, Gubałówka) obiad,
trening (technika indywidualna zawodnika) na boisku piłkarskim, kolacja, czas wolny (gry i
zabawy)
Dzień V (17.08.2019)
rozruch, śniadanie, mecz kontrolny z KS ISKRA Szydłowo (kat. młodzik), obiad, odnowa
biologiczna-gorące zródła/Szawflary, kolacja, czas wolny (gry i zabawy)
Dzień VI (18.08.2019)
rozruch, śniadanie, wyjście w góry szlak do schroniska Murowaniec, zajęcia na basenie odkrytym
na Polanie Szymoszkowej, obiadokolacja, czas wolny (gry i zabawy)
Dzień VII (19.08.2019)
rozruch, śniadanie, porządkowanie i zdanie pokojów, wyjazd z ośrodka.

W drodze powrotnej mieliśmy okazję do zwiedzania Wadowic (katedra, dom papieża JP II) oraz zwiedzania klasztoru na Jasnej Górze w Częstochowie. W Wałczu zameldowaliśmy się o godzinie 24:00.

Obóz obfitował w wiele wydarzeń jak zwiedzanie Tatr, sparingi z zaprzyjaźnionymi klubami piłkarskimi, zajęcia na basenie czy imprezy integracyjne pod okiem czujnym okiem opiekunów. Obóz wpłynął na konsolidację drużyny, zwiększenie wydolności młodych zawodników oraz pozwolił na udoskonalenie wyszkolenia gry w piłkę nożną.

Program obozu był współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki "Program Klub 2019".

Dziękujemy trenerom za zorganizowanie wyjazdu!