ENEA Oświetlenie wspiera Orła!

Enea Oświetlenie sp. z o.o. dołączyła do grona firm, które postanowiły wesprzeć Stowarzyszenie Klub Sportowy Orzeł Wałcz. Sponsorowanie ze strony ENEA Oświetlenie jest niezwykle ważne dla funkcjonowania Stowarzyszenia w obliczu pandemii COVID-19.

Enea Oświetlenie to spółka należąca do Grupy Enea, której głównym profilem działalności jest oświetlenie zewnętrzne i wnętrzowe. Firma specjalizuje się w projektowaniu, budowie i eksploatacji oświetlenia, kompleksowym wykonawstwie modernizacji systemów oświetleniowych, projektowaniu i realizacji iluminacji przestrzeni miejskich oraz świątecznych. Nową propozycją Spółki jest Pełna Usługa Oświetleniowa, która kierowana jest przede wszystkim do miast i gmin, ale również do spółdzielni mieszkaniowych, developerów i zarządców terenów zielonych, którzy zobowiązani są do zapewnienia oświetlenia dróg i przestrzeni publicznej.

Więcej informacji:

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!