Zostań członkiem SKS ORZEŁ Wałcz w 2019 roku

Szanowni Państwo,

Jak co roku przypominamy Państwu o możliwości aktywnego włączenia się w społeczność miłośników piłki nożnej powiatu wałeckiego poprzez akces do zrzeszenia członków SKS Orzeł Wałcz. W połowie 2019 roku Stowarzyszenie czekają wybory nowych władz. Mając na uwadze powyższe, tym bardziej zachęcamy do rozważenia swojej kandydatury wszystkie osoby pragnące realizować się nie tylko poprzez udział w treningach czy zawodach sportowych.

Już dziś pomóż nam tworzyć wielopokoleniowe miejsce rozwijania sportowych pasji jakim jest KS Orzeł Wałcz.

Zgłoszenia można dokonywać poprzez adres mailowy (ksorzelwalcz@gmail.com) lub bezpośrednio w kancelarii Klubu. Symboliczna opłata członkowska wynosi tylko 10 zł/miesiąc.
Opłaty za składki członkowskie można dokonywać bezpośrednio przelewem na konto bankowe Stowarzyszenia:
Numer:
Adres:
STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY ”ORZEŁ” WAŁCZ
UL. WOJSKA POLSKIEGO 25A
78-600 WAŁCZ
lub w kancelarii Klubu.
Deklaracja oraz prawa i obowiązki członków (zgodnie z rozdziałem III Statutu Stowarzyszenia Klub Sportowy Orzeł Wałcz) w linku poniżej: