Wygrana z Olimpem 1:3!

W 4 kolejce Koszalińskiej Klasy Okręgowej w Złocieńcu odbył się mecz między miejscowym Olimpem i Orłem Wałcz, gdzie padł wynik 1:3 dla wałeckiego Orła!

Graliśmy w składzie:

Rodzik- Cerazy, Moroz, Michalik, Mucha - Rytczak, Kacprzak (Ogrodnik), Drapiński, (Popiołek), Kowalewski, Chyliński (Soszyński) - Krzyżaniak (Michalczak)

Mecz od początku miał swoje tempo, atakował zarówno Olimp jak i Orzeł, pogoda nie sprzyjała, jak wiemy w Złocieńcu zawitała nas niezła ulewa.

Wynik spotkania został otwarty w 41 minucie meczu, kiedy to nasz napastnik Damian Krzyżaniak znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy, bezproblemowo umieścił piłkę w siatce strzelając obok bramkarza Olimpu, po tej akcji na tablicy widniał wynik 0:1.

Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona meczu, a tuż po niej w 60 minucie meczu ponownie Damian Krzyżaniak sam na sam, bezproblemowo minął golkipera i bezproblemowo podwyższył na 0:2.

74 minuta meczu, zawodnik Olimpu na linii pola karnego został podcięty przez Macieja Michalika i arbiter Paweł Wołejszo wskazał na 11 metr.

Do piłki podszedł Robert Belnik i bezbłędnie wykorzystał rzut karny, strzelając gola kontaktowego dla Olimpu.

Nadeszła 78 minuta meczu, Jakub Cerazy wrzuca piłkę na dłuższy słupek, gdzie znalazł się Robert Drapiński wykonując długi i ofiarny wślizg ustanowił wynik meczu na 1:3, Robert przekonał Nas nieraz że lubi takie ekwilibrystyczne zadania, raz wślizg, raz wolej, to świadczy tylko o tym że w Naszym Orle grają bardzo kreatywni gracze.

Brawa dla całej drużyny, kibice mieli co oglądać i dziękują z całego serca za poświęcenie zawodników na boisku!

Następny swój mecz Orzeł rozegra 12 września (tj.sobota) o godzinie 17:00 na euroboisku w Wałczu, a rywalem będzie spadkowicz z IV ligi zajmujący obecnie fotel lidera - Lech Czaplinek!