Wygrana z Hubertusem 3:0!

W 1 kolejce Koszalińskiej Klasy Okręgowej, Orzeł pokonał w pięknym stylu drużynę gości z Białego Boru po bramkach Macieja Kowalewskiego, Damiana Krzyżaniaka i Roberta Drapińskiego!

Wynik spotkania otworzył Maciej Kowalewski w 15 minucie po pięknym strzale głową podczas wykonywania rzutu rożnego, Maciej pięknie wbiegł, wybił się w kierunku piłki i umieścił ją bezproblemowo w siatce gości!

W 42 minucie meczu Orzeł wyprowadził piękną kontrę, Kowalewski w środku pola zagrał długą piłkę do Jakuba Cerazego, następnie Cerazy podał Krzyżaniakowi do pustej bramki i tak oto było już 2:0. Kibice bili brawo, ponieważ akcja była "palce lizać". Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona spotkania.

Po przerwie w 55 minucie wydarzył się groźny wypadek z uczestnictwem Mateusza Muchy, gdzie Maciej Michalik wybił mocno piłkę wzdłuż boiska, trafił niestety w ofiarnie upadłego Mateusza Muche i zawodnika Hubertusa, po Mateusza przyjechała karetka, jak się później okazało był to wstrząs mózgu, ale apelujemy że wszystko jest już w porządku i Mateusz jest zdrów jak ryba.

W zamian za Mateusza wszedł Marcin Michalczak i po kilku sekundach wynik spotkania podwyższył Robert Drapiński, pięknym strzałem z woleja zza pola karnego nie dał szans golkiperowi gości, był to kolejny powód aby kibice mogli bić brawo Naszym piłkarzom, widać że takich widowisk na stadionie miejskim brakowało od dawna!

Reszta meczu to tylko i wyłącznie przewaga Orła i konstruowanie sytuacji, padało dużo strzałów, lecz niestety nie udało się podwyższyć prowadzenia.

Hubertus w meczu stworzył 2-3 akcje z czego padły może 2 strzały, co podkreśla to że Nasz bramkarz Krzysztof Rodzik był bezrobotny.

Brawa dla piłkarzy za udaną inaugurację, kibice są bardzo zadowoleni, ponieważ zobaczyli kawał dobrego futbolu!

Już za tydzień podejmiemy znowu u siebie Bałtyk II Świeszyno/Koszalin o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim!