Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Orlików

W dniu 14 grudnia 2018 r. w hali SP 1 w Wałczu odbył się Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Orlików. W turnieju wzięło udział drużyny: KS Iskra Szydłowo, 2 drużyny KS Sad Chwiram, gospodarze KS Orzeł Wałcz wraz z dodatkową drużyną - rocznik 2007 (która grała o dwóch zawodników mniej i nie była uwzględniona w końcowej tabeli).

Mecze rozgrywane systemem każdy z każdym (po 12 minut) były bardzo zacięte i widowiskowe. Nie brakowało wielu ładnych goli oraz kapitalnych parad bramkarzy. Zwyciężyła drużyna KS Orzeł Wałcz (rocznik 2008 i młodsi). Drugie miejsce zajęła drużyna KS Iskra Szydłowo, trzecie miejsce drużyna KS Sad Chwiram II, a czwarte KS Sad Chwiram I.

Oprócz pucharów wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, a dodatkowo wyróżniono najlepszego bramkarza turnieju którym wybrano golkipera KS Sad Chwiram, a najlepszą zawodniczką została reprezentantka drużyny KS Iskra Szydłowo.

Organizatorzy turnieju pragną podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do przeprowadzenia turnieju.