Przygotowania młodych Orłów w okresie zimowym

W dniach od 28/01/19 do 01/02/19 r. 34 zawodników z drużyn młodzieżowych KS "Orzeł" Wałcz trenowało na wałeckich obiektach MOSIR-u Wałcz i COS OPO Bukowina Wałcz w ramach dochodzeniowego obozu zimowego. Zajęcia odbywały się na boisku "orlik", hali, basenie i w terenie (okolice jeziora Raduń). Na zakończenie obozu odbyło się wspólne ognisko.

W ostatnim dniu obozu, czyli 01/02/19 r. zawodnicy rocznika 2006 i młodsi wzięli udział w regionalnym turnieju eliminacyjnym im. Stanisława Figasa, który odbył się w Drawsku Pomorskim. Po 3 wygranych meczach i 1 porażce drużyna KS "Orzeł" Wałcz II zwyciężyła w całym turnieju wyprzedzając AP Drawsko Pom., KS"IRAS"Czaplinek, KS"IRAS" II Czaplinek oraz KS "Orzeł" Wałcz i awansowali do turnieju półfinałowego. W dniu 06/02/19 r. w Koszalinie, w walce o turniej finałowy "nasze orły" spotkają się z drużynami: "Pomorzanin" Sławoborze, "Kotwica" Kołobrzeg II oraz "PIONIER 95" Borne Sulinowo.

Zarząd klubu oraz zawodnicy KS "Orzeł" Wałcz pragną podziękować za pomoc w organizacji obozu Gminie Miejskiej Wałcz, Gminie Wiejskiej Wałcz, Starostwu Powiatowemu w Wałczu, Dyrekcji Ośrodka MOSIR Wałcz, Dyrekcji COS OPO Bukowina Wałcz oraz rodzicom.