Pechowa porażka z Bałtykiem

W minioną sobotę Nasze Orły mierzyły się na własnym obiekcie z Bałtykiem II Świeszyno/Koszalin, gdzie po zaciętym meczu Wałczanie przegrali 0:1.

Od początku meczu obie drużyny ruszyły z kopyta, swoje akcje miał Orzeł i również swoje akcje miał Bałtyk.

Najlepszą okazję w pierwszej połowie na strzelenie bramki miał Przemysław Stolarski, gdzie bramkarz gości Sebastian Skrzyński przeliczył się z wybiciem piłki poza polem karnym a następnie Przemek był na 26 metrze i miał pustą bramkę do której niestety nie zdołał trafić wykonując strzał z daleka.

Decydująca bramka padła w 86 minucie, wrzutka w pole karne Orła na 16 metr, główka Mariusza Łukawskiego i niestety Rafał Skrętowicz przelobowany.

Po tej bramce Orzeł był bliski wyrównania, po strzale Jakuba Cerazego z rzutu wolnego, dobrze zachował się Sebastian Skrzyński, wyciągając piłkę z "okienka" bramki.

Graliśmy w składzie: Skrętowicz - Cerazy, Moroz, Michalik, Fraszczyk (Chyliński) - Stolarski (Stanisławczyk), Kowalewski, Kacprzak (Michalczak), Drapiński (Popiołek), Rytczak - Krzyżaniak

29 sierpnia o godzinie 17:00 Orzeł podejmie na euroboisku w Wałczu rezerwy Leśnika Manowo, który zremisował swój poprzedni mecz z Mechanikiem Bobolice 1:1.