Dziękujemy za wsparcie w sezonie 2019/2018!

Szanowni Państwo,

Pragniemy wyrazić najszczersze podziękowania dla wszystkich sponsorów, instytucji samorządowych oraz działaczy i kibiców za otrzymane wsparcie w minionym sezonie 2018/2019.

Największe podziękowania należą się firmie PZZ Wałcz oraz Urzędowi Miasta Wałcz, bez których uzyskany wynik (utrzymanie się w IV lidze) nie byłoby możliwe. Firmie Ludwig Czekolada (zakład produkcyjny Tuczno) dziękujemy za wsparcie w krytycznym punkcie sezonu – liczymy na owocną współpracę w kolejnym sezonie. Szczególne podziękowania należą się firmie Victoria Cymes, za zapewnienie wody mineralnej do celów treningowych wszystkim drużynom KS Orzeł Wałcz. Centralnemu Ośrodkowi Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Wałczu dziękujemy za udostępnienie obiektów sportowych. Podziękowania należą się również obecnym zawodnikom Orła, którzy wspierają klub tj. Przemysław Stolarski i Dawid Morawski.

Pozostałym sponsorom i kibicom dziękujemy za otrzymane wsparcie – to na Was opiera się siła Orła! Bądźcie z nami w przyszłym sezonie!

Dziękujemy!
Zarząd, działacze i piłkarze KS Orzeł Wałcz
PS.
Mając na uwadze piłkarskie ambicje swoich drużyn, KS Orzeł Wałcz poszukuje firm oraz osób, dla których los wałeckiego sportu (a w szczególności piłki nożnej) nie jest obojętny.
I Ty możesz zostać sponsorem Orła! Dołącz do Nas już dziś! Zapraszamy do kontaktu: email: ksorzelwalcz@gmail.com lub kom. 602 459 321 (prezes Dariusz Baran).