Bezbramkowy remis z Leśnikiem

W minioną sobotę zespół wałeckiego Orła mierzył się na euroboisku w Wałczu z zespołem Leśnika II Manowo, gdzie padł bezbramkowy remis 0:0.

Przez cały mecz wyraźną przewagę miał Orzeł, goście mieli problem aby wyjść zza swojej połowy, pierwszą dogodną sytuację miał Karol Rytczak, kiedy po minięciu kilku rywali oddał strzał zza pola karnego lecz piłka poszybowała minimalnie nad bramką.

W drugiej odsłonie meczu Orzeł miał tak zwane trzy "setki", najpierw po wrzutce z rzutu rożnego swoją szansę miał Tomasz Syroka, bardzo dobry strzał głową lecz bramkarz wykazał się dobrą robinsonadą.

Następnie najlepszą okazję do objęcia prowadzenia w meczu miał Karol Rytczak, kiedy piłka bezpańsko znalazła się tuż przed bramką, Karol fatalnie przestrzelił posyłając piłkę obok bramki.

W samej końcówce meczu piękna koronkowa akcja, najpierw z 10 metra strzelał Cerazy, a następnie Popiołek, oba te strzały zostały ładnie obronione przez bramkarza gości, dzięki któremu na pewno Leśnik wywiózł 1 cenny punkt do Manowa.

Graliśmy w składzie:

Rodzik - Mucha, Syroka, Michalik (C), Cerazy - Rytczak, Ogrodnik (Kacprzak), Kowalewski, Gąsiorowski (Drapiński), Chyliński (Soszyński) - Krzyżaniak (Popiołek)

W najbliższą sobotę Orzeł rozegra mecz w Złocieńcu z miejscowym Olimpem, który plasuje się obecnie 13 miejscu w tabeli KKO.

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie miejskim w Złocieńcu.

Relacja z meczu dostępna na stronie Orła Wałcz na facebooku!